G Max 360 ze wstępnym frezowaniem

Okleiniarka krawędziowa G-MAX 360 to idealna maszyna z automatycznym podajnikiem do płyt prostych, która nakłada klej bezpośrednio na płyty. Okleina może być drewniana lub PCV w zwojach aż do 3 mm lub w paskach aż do 4 mm. Maszyna posiada frezowanie wstępne i obcina okleinę automatycznie, a ponadto po obu stronach materiału obrabianego znajduje się jednostka do frezowania góra- dół. 20 długich rolek sprawnie i szybko podaje materiał. Okleiniarki G-MAX 300 są skierowane do zakładów, które nie dysponują dużymi powierzchniami, jednak chcą spełniać najwyższe wymagania jakościowe. Seria okleiniarek G-MAX to gwarancja niezawodności, która jest potwierdzona bezawaryjną pracą w wielu firmach.

Z wstępnym frezowaniem (głowice diamentowe), cyklina promieniowa  i polerka.
Panel operacyjny z klawiaturą, elektroniczne ustawienia temperatury kleju, podgrzewana prowadnica.
Podajnik łańcuchowy o dużej wytrzymałości- stały mechanizm podawania materiału obrabianego składa się z łańcucha i zestawu rolek napędowych, które nie pozostawiają zadrapań na powierzchni elementu obrabianego.
Podgrzewanie wstępne w przypadku gdy płyta może być zbyt wilgotna z powodu złych warunków pogodowych, podgrzewanie to pomaga wysuszyć płytę w celu osiągnięcia dobrego wykończenia.
Rolka dociskowa- jednostka rolki dociskowej poprawia wiązanie pomiędzy krawędzią, a materiałem. Jednostka jest mechanicznie dociskana sprężyną, odpowiednia do systemu konfiguracji oraz można dostosować ją dokładnie do wymaganej grubości krawędzi.
Jednostka frezowania góra-dół. Możliwość dostosowywania ustawień od frezowania aż do dokładnego wygładzania cienkich krawędzi, a także szybkie i łatwe przycinanie wąskich krawędzi.
Jednostka wstępnego frezowania- dwie głowice diamentowe frezujące zapewniają, że krawędź obrabianego przedmiotu jest całkowicie prosta w stosunku do materiału klejonego.
Nożyce gilotynowe- za pomocą nożyc gilotynowych można przycinać materiał zwinięty w zwoje aż do 3 mm grubości.
Pojemnik na klej- powlekany teflonem o pojemności 1,2 kg jest przeznaczony do klejów termotopliwych. Klej jest nanoszony za pomocą regulowanej rolki klejącej.
Cyklina promieniowa precyzyjnie dostraja promień krawędzi i usuwa nadmiar kleju.
Jednostka do cięcia końcowego podwójna piłka zapewnia doskonałe cięcie nawet w przypadku okleiny 3 mm.
Jednostka polerująca- jednostka ta pozostawia doskonałe wykończenie na obrzeżach ABS i PCV i usuwa wszelkie odbarwienia na krawędziach, co jest szczególnie widoczne podczas pracy z ciemnym materiałem na krawędziach.
 
Specyfikacja:
 
Prędkość podawania 7 M/min.
Grubość płyty 45 mm - wstępne frezowanie w standardzie
Grubość obrzeża 0,4 mm – 3 mm
Min. szerokość płyty 90 mm
Min. długość płyty 90 mm
Wysokość robocza stołu 856 mm
Poszerzona szerokość podpory 560 mm
Złącze odciągowe 2 x ⌀ 100mm
Moc 8,1kW
Wymiary całkowite 3200 x 1200 x 1200 mm
Waga brutto (waga z wyposażeniem standardowym) 660 kg
Wymiary paczki 2820 x 720 x 1320 mm
Wstępne frezowanie 9000 obr./min.
Góra/dół 10500 obr./min.
Przód/ tył 8800 obr./min.
Polerowanie 2800 obr./min.
Moc posuwu 0,75 kW
Moc wstępnego frezowania 2 x 1,1 kW
Moc wrzeciona kleju 0,25 kW
Moc frezowania góra- dół 2 x 0,37 kW
Moc piłki do obcinania (2 piłki na jednym silniku) 0,22 kW
Moc polerek 2 x 0,18 kW
Moc grzałek zbiornika kleju 1,315 kW